II edycja studiów podyplomowych - rekrutacja trwa!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że rekrutacja na II edycję Studiów podyplomowych Ochrona Danych Osobowych w Kościele została przedłużona do 15 lutego 2019 r. Studia zostały objęte patronatem Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski oraz Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły dotyczące rekrutacji.

Absolwent Studiów podyplomowych Ochrona Danych Osobowych w Kościele posiada wiedzę w zakresie ochrony danych osobowych odpowiednią do wykonywania funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji, z uwzględnieniem obowiązującego od 25 maja 2018 r. rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylające dyrektywę 95/46/WE.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: odok@uksw.edu.pl

X Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo w Internecie"

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w X Konferencji Naukowej Bezpieczeństwo w Internecie PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH, która odbędzie się w dniach 25-26 maja 2018 r.

Program konferencji

Szczegóły wraz z Formularzem rejestracyjnym

Informacja dla Słuchaczy studiów podyplomowych - po Konferencji w dniu 25 i 26 maja przewidziane są zajęcia.

Inauguracja studiów podyplomowych

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 6 kwietnia na UKSW zostały zainaugurowane studia podyplomowe Ochrona danych osobowych w Kościele. W inauguracji wzięli udział Kierownik studiów ks. prof. Stanisław Dziekoński, który w wystąpieniu programowym mówił o „Problematyce jawności w Kościołach i związkach wyznaniowych na przykładzie kościelnych osób prawnych” oraz prof. UKSW dr hab. Irena Lipowicz, która wygłosiła wykład pt. „Ochrona danych w prawie polskim – cel, zasady, ewolucja regulacji”.

Polskie Forum e-Liderów Kościoła katolickiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z Konferencji Naukowej Polskie Forum e-Liderów Kościoła katolickiego, zorganizowanej 22 marca br. przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Naukowe Centrum Prawno-Informatyczne. Konferencja została pomyślana jako dyskusja w gronie wybitnych specjalistów nad aktualnymi wyzwaniami związanymi z reformą systemu ochrony danych osobowych dokonywaną przez Unię Europejską, w obliczu których stoją przedstawiciele Kościoła katolickiego w Polsce.

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018
Informacja o ciasteczkach