X Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo w Internecie"

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w X Konferencji Naukowej Bezpieczeństwo w Internecie PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH, która odbędzie się w dniach 25-26 maja 2018 r.

Program konferencji

Szczegóły wraz z Formularzem rejestracyjnym

Informacja dla Słuchaczy studiów podyplomowych - po Konferencji w dniu 25 i 26 maja przewidziane są zajęcia.

Inauguracja studiów podyplomowych

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 6 kwietnia na UKSW zostały zainaugurowane studia podyplomowe Ochrona danych osobowych w Kościele. W inauguracji wzięli udział Kierownik studiów ks. prof. Stanisław Dziekoński, który w wystąpieniu programowym mówił o „Problematyce jawności w Kościołach i związkach wyznaniowych na przykładzie kościelnych osób prawnych” oraz prof. UKSW dr hab. Irena Lipowicz, która wygłosiła wykład pt. „Ochrona danych w prawie polskim – cel, zasady, ewolucja regulacji”.

Polskie Forum e-Liderów Kościoła katolickiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z Konferencji Naukowej Polskie Forum e-Liderów Kościoła katolickiego, zorganizowanej 22 marca br. przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Naukowe Centrum Prawno-Informatyczne. Konferencja została pomyślana jako dyskusja w gronie wybitnych specjalistów nad aktualnymi wyzwaniami związanymi z reformą systemu ochrony danych osobowych dokonywaną przez Unię Europejską, w obliczu których stoją przedstawiciele Kościoła katolickiego w Polsce.

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018
Informacja o ciasteczkach